بازگشت لیلیان

سلام. کسی اینجا صدای منو میشنوه احتمالا؟فکر کنم دیگه همشون منو یادشون رفته :( تقصیر خودمه از بس که خودمو درگیر زندگی و کار کردم.این زلزله ها هم که دست بردار ما نیستند دیگه اگه یه شب نیان نگرانشون میشیم!! بچه که بودم همیشه آرزو می کردم یه زلزله بیاد ما رو تکون بده ببره بچسبونه به دبی !!! الان هم میشه این اتفاق بیفته؟ من قانعم به همین دبی:) آقا ما قبل از عید هی گفتیم بیایید از واحدهای ما پیش خرید کنید هی همه ناز کردن متری 3 تومن حالا شده 5 تومن تازه به همه هم نمی فروشیم ما انتخاب می کنیم که به کی بفروشیم !!در ضمن اینکه بازم این قیمت پیش فروشه. یعنی اگه کامل بشه خیلی گرونتر هم میشه. یکی از بهترین جاهای جزیره است خیابون شیک که همه خونه هاش نوسازه یعنی همزمان ما دارن میسازن. تازه کلی هم خدمات شهرکی داریم و از این حرفها از همه خوشگلترش که من عاشق چوبم :)) اینکه نماش هم ترکیب چوب و سنگه. و  علاوه بر واحدهای آپارتمانی،واحدهای ویلایی اختصاصی هم داریم که دوبلکس هاش آسانسور هم داره یه سری هاشونم که سوپر لوکسن ،استخر هم دارن که همه جوره محصور شدن و اطرافیان نمیتونن دید بزنن. ای وای امدم از خودم بگم دوباره شد کار !

دوباره بهار شد و اون حس اینکه دلم میخواد تو یه کلبه چوبی و بدون تکنولوژی زندگی کنم امده سراغم . کلا هم هوس مهاجرت زده به سرم. حداقلش اینه که همزبونت نیستن و فقط کنارشون زندگی می کنی حرف همدیگه رو هم که نمی فهمیم و راحت.

خواستم بازم بنویسم اما خیلی طولانی شد. دفعه بعدی میام با دو سه تا رستوران جدید در جزیره :))

/ 30 نظر / 27 بازدید
نمایش نظرات قبلی
حرف های خودمونی

وای اینکه را من خیلیییی سخته یکی حرف منو ندونه من نتونم حرف بزنم دیوونه میشممممم [تعجب]

حرف های خودمونی

بعدشم مگه میشه کسی شمارو فراموش کنه شما گل سرسبد جزیره ای در این وبلاگستان[قلب][قلب][ماچ]

مامان نازدونه ها

اومدم یه سر و گوشی آب بدم ببینم هستی یا نه که دیدم خدا رو شکر جواب کامنت میدی پس امیدی هست که بمونی پیشمون[چشمک][قلب]

فرزانه

سلام خانم گل منم اومدم بهت سر بزنم اکثر پستاتم خوندم لینکت هم کردم راستی شما ساکن کدوم جزیره ای؟

shirin mamane danial

salam leili jan.khoobi? to az hamzaboona khaste shodio man teshne didare hamzaboonamam.enghade az khoonehaie nosaze jazire tarif kardi ke vasvase shodam biam oonja[ماچ]

نیایش

ما فراموشت نمی کنیم بانو ولی باورکن که ...! من مشتری ام بانو اطلاعاتت رو کامل کن .[چشمک]

مامان نیروانا

سلام بر لی لی خانوم خوبی تو هم شدی پری نه یه سری به ما میزنی نه چیزی مگر فقط در ف ی س شما رو زیارت کنیم

آرام

خوب حالا تو این روزا فیسی شدی عوضش اینجا رفتن تو ف ی س خیلی سخت شده و من کمتر از همیشه بهش سر می زنم. انشالله که تو وبلاگت بنویسی و رمزیشم نکنی من تند و تند از حالتون خبردار بشم.