آب تنی در یک روز گرم

سلامممممممممم صدای منو در یک روز گرممممم از یک کارگاه بزرگ ساختمانی می شنوید.نیشخندبرای خودم یک پا اوستا شدم. جشنواره تابستونی هم شروع شده و از همون افتتاحیه با مشکل قطع برق مواجه شدیم. باز هم قضیه عید داره تکرار میشه که ظرفیت کم و پذیرش مسافر زیاد!!

فکر کنننننننننن 3 بار این پستو نوشتم برق رفته و هی نوشته هام پریده.

کلی از پروژه ها که کارشون متوقف شده بود دوباره فعال شدن و کلی ساخت و ساز داره انجام میشه اما همچنان قیمت های مسکن بالاست. به نظرم آدم هر چی پول داره بده خونه بخره اجاره بده راحت زندگیشو بکنه. به همین راحتی.تازه تو چشم و همچشمی هم قیمتهارو می برن بالا. همین پروژه خودمون میگه آی بزار بسازیم همچین بفروشیممممممم>>>.می گم برام جالبه که تو محیط مردونه هم کلی حرفهای خاله زنکی هست. آدم از خانمها که میشنوه تعجب نمی کنه اما وقتی آقایون اینطوری حرف می زنن اصلا توقع نداره خوب.

بازار کنسرت و جنگ شبانه و قرعه کشی های جشنواره هم که به راهه. و قرعه کشی ها هم واقعیه.جشنواره هم ادامه داره .10 روز وقفه میفته بعد دوباره ادامه پیدا می کنه.جاتون خالی با اینهمه مشغله رفتیم دریا و نصفه نیمه کباب کردیم خودمون و برگشتیم. من خیلی وقت بود که نرفته بودم .. برای خودش سالن مدی بوداااااا.من انگار که تاحالا ندیدم وایساده بودم سر و شکلشونو نگاه میکردم.این ملت رو خودشون انقدر تغییرات و عمل انجام دادن کم کم دارن شبیه آدم فضایی ها میشن.ولی عجب دریایی بود انقدرآب خوب بود که دلت نمیخواست بیایی بیرون.راستی به خاطر مشغله خیلی زیاد با عرض شرمندگی فقط کامنتها رو تایید می کنم و متاسفانه فعلا نمیتونم جواب بدم. اونهایی که سوالیه رو جواب میدم.

خوب اینم از اخبار جزیره ما که حالا دارم ازش خسته میشم و اگه کار آقای همسر درست بشه کم کم بار سفرو باید ببندیم و بریم. کار من که از حالا تضمین شده است. اصولا برای خانمها راحتتر از آقایون کار پیدا میشه خوشبختانه.

مخاطب خاص: من اگه می دونستم که لیاقتت در همین حده زودتر از اینها رهات میکردم. تویی که همیشه ادعات تا فلک می رسید شخصیتت در همین حدی بود که الان هستی با اون آدمی که ادعا میکردی ازش فراری هستی.نه اون چیزی که ما بهت بها می دادیم.متاسفم که صادقانه دوستت داشتم و به خاطرت تا پای شهادت هم اومدم. با همه دورو بازیهات و دغل کاریهات که اون موقع به خاطر دوست داشتنت ازشون میگذشتم.و تو فکر میکردی من دروغهاتو باور میکنم. اگه ارزش دوست داشتن واقعی رو می فهمیدی می دونستی که حق با تو نیست که سکوت کردم. فقط دیگه نمیخواستم استرس داشته باشم.

 

/ 24 نظر / 29 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مامان الیانا

لیلیانم اون مخاطب خاص نوشت رو میتونم کاملا درکت کنم که چه حالی بودی وقتی مینوشتی کاملا شاید موضوع ودیدگاه نوشتنت با دلیل من فرق داشته باشه ولی قسمتیش کاملا حرف خودمه....

مامی بارمان و برسام

وای خوش به حالتون یعنی میرین اونور آب که هستین اونورترترش همیشه خوش و سرحال باشی گلم

آرام

سلام خانومی. خوب و خوش و سلامت باشی. ژس سرت حسابی گرمه. انشالله دلتم مثل همیشه و بلکه بیشتر گرم باشه.

نگین مامان رادین

سلام عزیزم خوشحالم که کارات رو به راهه عزیزم ایشاالله که همیشه خوش باشی و بهت خوش بگزره ،ایشاالله زود زود کارهای اقای همسری هم ردیف میشه و به جایی که دوست دارید می رید می بوسمت[ماچ]

نگین مامان رادین

سلام عزیزم خوشحالم که کارات رو به راهه عزیزم ایشاالله که همیشه خوش باشی و بهت خوش بگزره ،ایشاالله زود زود کارهای اقای همسری هم ردیف میشه و به جایی که دوست دارید می رید می بوسمت[ماچ]

پیراشکی عشق

لیلیلان شما سالی چند بارآپ میکنی وبلاگتو؟!! شوخی کردم عزیزم. شاد باشی... ضمنا دلم کیش خواست!

مامان پرنیان

سلام لیلیان جونم کی جرات کرده اذیتت کنه هان؟[عصبانی]ایشالله هرجا هستی سالم و تندرست باشی دوستم[ماچ]

زهرا

سلام لیلیان جون دلم تنگ شده بود. این مخاطب خاص که نوشتی یاد این جمله حکیمانه افتادم: بجای پاک کردن اشکهایت، کسانی را پاک کن که اشکت رو درآورده اند.